Červenec 2007

*Ou velká sexbomba*

31. července 2007 v 23:16 | *Market* |  ♥ToMíSKoVi KLáSNý FoTeŠKy
...takovy maly nevinatko...muuuck...lovuju te Tomiiiii spolu s Wivuškou že?...

*Billísek ze zadu*

31. července 2007 v 16:41 | *Market* |  ♥BiLL-FoTKy

*Twinsátka kláásní u sebe...so sexy*

31. července 2007 v 16:37 | *Market* |  ♥KAuLiTz TWiNS
...muck moe nej nej zlatiiiska...ja je milujuu...meine lieben...♥

*Tomííísek*

31. července 2007 v 16:27 | *Market* |  ♥ToMíSKoVi KLáSNý FoTeŠKy

*♥So sexyyyy♥*

31. července 2007 v 16:16 | *Market* |  ♥BiLL-FoTKy

*Stejný brýlky!?*

31. července 2007 v 16:13 | *Market* |  ♥KAuLiTz TWiNS
...maji podobny brylky ae oboum to mocky slusiii...♥*Billik zase kouří??!*

31. července 2007 v 16:07 | *Market* |  ♥BiLL-FoTKy


*Wallík By Wiv*

31. července 2007 v 15:59 | *Market* |  xWaLLPaPeRS
Klaaasnej wallik od Wivusky...hlawne ten citatek je nadhernej...mocky se ti to povedlo pusino...ploste ten citatek je naaaadhernej...a celej ten obrazek je uzasneeej...mucik...♥

*Mixoš Gustíka*

31. července 2007 v 13:57 | *Market* |  ♥GuSTaV-FoTKy

*Hotel v Taliansku TORNANO*

30. července 2007 v 21:53 | *Market* |  +NoViNKy
KOPÍROVAŤ LEN SO ZDROJOM: WWW.SEXIBILLATOM.BLOG.CZ sry x)
Tokio Hotel v Taliansku na TORNANO
Tokio Hotel sa vracajú do Talianska! V Ríme 6. septembra. Dátum a miesto sú oficiáne potvrdené. Tokio Hotel sa opäť vracajú do Talianska. Opäť budú účinkovať v Talianskej televízií MTV TRL 6. septembra v RÍME!!!
Pre odmenu Talianska má byť Tomova gitara použitá v klipe "MONSOON" v dražbe.
Informovať budeme priebežne jako aj o koncerte aj o dražbe!!
Talianský originál: >>>HIER<<<
PRELOŽILA ANETA!

*Kvasnej smile*

30. července 2007 v 21:52 | *Market* |  ♥BiLL-FoTKy

*Aaa letiiimeee*

30. července 2007 v 21:48 | *Market* |  ♥BiLL-FoTKy

*Billovo sexy bříško*

30. července 2007 v 21:36 | *Market* |  ♥BiLL-FoTKy*Jak flirtuje Tom a Bill*

30. července 2007 v 21:12 | *Market* |  xRoZHoVoRy
Přeložila Evule pro http://tokio-hotel-de.blog.cz/
Tom: Když chci s holkou flirtovat, potom s ní zkusím navázat oční kontakt. Ale tak, aby právě zpozorovala, že něco chci. Potom čekám také na to, že ona udělá první krok. Když se to nestane, tak se ji ale odvážím oslovit. Něco mě tady vždycky napadne...
Bill: Na nikoho nikdy nepískám nebo nevypouštím hloupé výroky. Raději utratím za pití!

*TH:tohle bysme nevymenily za nic na svete*

30. července 2007 v 21:10 | *Market* |  xRoZHoVoRy
Přeložila Lindulka pro http://tokio-hotel-de.blog.cz/
Vaši němečtí oblíbenci nabídli první koncert ve Španělsku, 14.června během festivalu MTV Day a hodiny před, byli s námi v jejich hotelu. Tam drmolili trochu španělsky, mluvili o jejich fanynkách a o jejich albu Scream, mezi dalšími věcmi- plýtvali přívalem sympatiíí. Zajisté, u dveří hotelu se vyskytovalo množství čekajících fanynek s křikem, že spatří odcházejícího Billa, Toma, Georga a Gustava. Mezi dvěma čtenářkami Top Music&Cine, které vyhrály soutěž meet&greet s Tokio, tudíž odpoledne, se s nimi poznaly osobně! Chceš znát všechny detaily tohoto speciálního setkání a poslední návštěvu německých v naší zemi?Tak nepřestávej číst! Dále Tokio Hotel!
Ahoj kluci! Tohle odpoledne je Váš první koncert ve Španělsku, máte na tuto situaci připraveno něco speciálního?
Bill:
¡Hola!(Ahoj,-řekl to takhle ve špánině).Pravda je, že jsme velmi spokojeni tady být a máme jedno dobré přivítání- už jsme viděli nějaké naše fanynky a máme velkou radost z uskutečnění.
Tom: Na tohle odpoledne je jedno překvapení. Naučili jsme se něco ve španělštině a z toho možná něco bude vycházet.
Bill: Také máme jasno, že tohle nebude poslední vystoupení, které děláme ve Španělsku a nelíbí se nám odejít.
Tedy,vrátíte se brzy nám udělat víc koncertů?
Tom:
Doufáme, že ano! Okouzlilo nás se vrátit do Španělska dát vlastní koncerty.Viděli jsme, že máme dost fanoušků, ale nemůžeme určit přesné datum, kdy se vrátíme.
Jaký je Váš vztah s fanoušky?
Bill:
Ačkoli jsme pořád zaneprázdněni, máme v úmyslu fanouškům věnovat více možného času.Podepisuju autogramy, ale všechny nestíhám vyřídit a to mě rmoutí.Navíc hodně surfujeme na Internetu a máme v úmyslu být s fanoušky v kontaktu alespoň na útěchu přes síť.
VRCHOL ROCKU
Je dokončeno zveřejnit ve Španělsku Scream-vaše album v angličtině. Jste s deskou spokojení?
Bill:
Jsem na album velmi hrdý,kterého jsme dokázali, protože písně nejsou v mém rodném jazyce, ale i tak, já, který jsem velký perfekcionista, jsem chtěl, aby zpívání bylo jako v němčině.
Jaké jsou Vaše oblíbené písničky?
Bill:
Kdoví, asi ty víc rokovější a tvrdější jako je např. Break Away nebo Scream.
A Vaši muzikální ovlivňovatelé?
Tom:
Naše vkusy na poslouchání muziky, jsou velmi rozdílné.Proto je těžké říct, jaká skupina nás speciálně ovlivňuje. Když jsme se spojili my čtyři pro hraní v momentě, ve kterém nás zahrnovala a ovlivnila naše vlastní muzika.
CHLAPCI-VELCÍ BOJOVNÍCI
Trávíte hodně času spolu, i když se snášíte geniálně. Určitě také máte někdy mezi Vámi nějaké momenty napětí. Hádáte se hodně?
Bill:
Jasně, je normální, že když jsme pořád tolik spolu, že je nějaké to hádání. I když je zvláštní, že hádky se míň vyvolávají když jsme na turné, myslel jsem si, že ty momenty tvoří víc série kritiky, už taky sem tam ano, co trávíme všechen čas spolu( kolikrát v autobuse s hodně malým prostorem) ,ale ne. To jo, máme rádi diskutování,hádky a všechno to mluvíme s velkou hlasitostí. Fakt je, že výše(hlasitěji) mluvím já a na druhé straně můj bratr a já máme naše příběhy a za názory také diskutujeme.
Jaké si myslíte, že je tajemství Vašeho úspěchu?
Bill:
Nemám žádný nápad, opravdu. Ano, něco mám, co v tom spočívá.V televizi se objevila jedna píseň, lidé se na ni začali dívat, líbila se jim a tomu je až dosud. Myslím, že takhle to všechno začalo, ale nevěděl jsem jak to říct, protože nevím, jestli je toto pravý důvod nebo ne, ale domnívám se, že budete mít co k vidění.
A jak se tomu přizpůsobujete? Jste přece velmi mladí…
Bill:
Jistě, všechen tento úspěch začal před dvěma roky, ačkoliv my už jsme trávili před tím víc času, děláním muziky.Jo, takhle to vypadá(zdá se) velmi dobře/ré. Trochu vidíme naše rodiny, skoro nikdy nemůžeme spát v naší posteli a sotva máme čas na naše kamarády, ale nevyměnili bysme to, pro nic na světě.
2 ČTENÁŘKY S TOKIO HOTEL V BAKSTAGE!!!
Naše zkušenost s Tokio Hotel byla krátká, ale velkolepá…
Po koncertě, jsme přijeli na místo, kde jsme vystoupili a poté nás přivítali. Po několika minutách vystoupil bodyguard a vysvětlil nám pravidla, kterými jsme se museli řídit. Po více než 15-cti minutách mírného čekání, se kluci objevili! Nemohli jsme uvěřit, že tam byli před námi…Tak blízko, a s úplně absolutním klidem. Naše city stoupaly, oni stáli před naším tělem, to byl sen našeho života- a v něm jsem byla, nakonec se to splnilo. Z ničeho nic kluci z Tokio Hotel nás pozdravili ve španělštině, s velmi rozkošným přízvukem, řekli Hola(Ahoj). Když k nám přišli, všechny naše nervy byly pryč a začaly jsme s nimi mluvit, jako by byly normální osoby, a ne naše oblíbená skupina, Tokio Hotel… Tomovi jsme ukazovaly obrovský kondom, který jsme dostaly od kamarádek, Georga jsme se ptaly, kdy změnil svůj look… Na konec se nám stalo hodně věcí a hodně historek, které pořád převládají v naší paměti. Nikdy nezapomeneme ty pohledy a úsměvy, které jsme od kluků dostávaly. Chceme poděkovat Top Music&Cine za to, že nám pomohli naše sny uskutečnit reálnými. ,,polibek"
FESTIVAL MTV DAY 2007 , PRVNÍ KONCERT TOKIO HOTEL VE ŠPANĚLSKU!!!
14. června, náměstí Las Ventas v Madridě se navštívila slavnost na oslavu festivalu MTV Day 2007 a s hosty, to byl opravdový přepych. Tokio Hotel, Nena Daconte, La 5° Estación, Mikel Erentxun, Natasha Bedingfield, El sueńo de morfio a Malendi dali své ano v aréně, během skoro sedmi hodin muziky, záře, tančení a hodně představení. Na další velké hrdiny noci, přišlo na událost kolem deseti tisíc účastníků, přišel i déšť, ale vydrželi jako pravý borci až do konce- projevila se jejich láska a zbožnost pro jejich oblíbené umělce. Přece jenom jsou to fanoušci. ¡Sí seńor! ¡Ole,ole y ole!!
Pár minut do sedmé večer, vystoupili na scénu nejočekávanější kluci, Tokio Hotel! Hromada fanoušků skandovala jejich jména a plakala dojetím. A ne málo, už jen pro to, že jsou Bill, Tom, Georg a Gustav poprvé v naší zemi. Po bojácném startu na scénu(oni také byli nervózní), začali Tokio rozpalovat motory s Ready,Set,Go! A němečtí byli připraveni na všechno. Bill, Tom, Georg a Gustav nás potěšili s několika písněmi, které jsou zahrnuty ve Scream, jejich anglické album. Bez pochyb, jeden z nejvzrušivějších a nejdojímavějších momentů přišel, když zahráli Monsoon, se kterým doslova lidi pobláznili! Definitivně to byla show velmi, velmi intenzivní, která nechala všem velmi dobrou chuť v ústech, ale s chutěmi o hodně víc. Tokio Hotel, vraťte se rychle zpátky, prosím!