Červen 2007

*Plostě patří k sobě!!*

30. června 2007 v 22:45 | *Market* |  ♥TWiNCeST

*Otázky od fanoušků II. ONE /F/ Juny/July*

30. června 2007 v 22:41 | *Market* |  xRoZHoVoRy
Zdroj: FR časopis ONE, č.15
Překlad: Addy pro www.tokio-hotel-articles.blog.cz

____________________________________________
Nahráli by ste duet s nějakým francouzských umělcem, jestli ano, se kterým?

Bill: Dělat s někým duet není tak jednoduché. Musíte mít nějakou vizi, na lidskou část,
ale taky na hudební část. Ale, abych byl upřímný, neznám žádnou francouzskou rockovou skupinu, se kterou bychom mohli pracovat. Není to tak, že bych nesnášel všechny skupiny vaší země, ale je to tak, že nemám na mysli žádné jméno. Vlastně nejsme proti duetům, ale věci se musí dělat spontánně, s tím, že vás to baví, ne kvůli zisku.

Gustave, i když mluvíš málo, máš hodně fanoušků, kteří tě mají rádi. Proč nejsi tak upovídaný, když máš tak rozkošný hlas?

Gustav: (zatímco ostatní mají záchvat smíchu, Gustav se červená). Narozdíl od toho, co si fanoušci myslí, nejsem celý den smutný! Jsem prostě mlčenlivá osoba a radši nechávám mluvit ostatní. Většinou se otázky ptají na obecné věci. Ale Bill s Tomem vždycky odpovídají jako první. Je to jako ve škole, když jsme byli malí. Jak se učitel na něco zeptal, vždycky byli dva nebo tři žáci, kteří hned zvedli své ruce a odpověděli na otázku jako první, aby na učitele udělali dojem. Byl jsem z těch žáku přilepených vzadu ve třídě.

Tom: Říkáš, že jsme šprti???

Gustav: Máš to! (smích). Ne, vážně, jsem víc stydlivý a soustředěný než ostatní a jak je to možné, zkouším být nevýrazný.

Proto sis vybral hraní na bicí?

Gustav: Pravděpodobně. A možná proto, že jsem velmi líný a bubny jsou nástroj, u kterého můžete sedět po celý koncert! (smích)

Tom: V tomhle bodě s tebou souhlasím. Bubny jsou pro líné lidi! To pro mě znamená,
že ten, kdo má ve skupině lepší místo je Bill. Jenom musí nosit svůj mikrofon, pohybuje se po jevišti, dívá se po fanoušcích, sedí před davem, když chce, má dobrý život. My s Georgem musíme nosit naše nástroje v průběhu celého koncertu. navíc jsme omezeni zvukovým systémem s dráty, který nám zabraňuje jít, kam chceme. Horší než vězení! (smích). Kdybych
měl dát "Ceny za zásluhy" v Tokio Hotel, byl bych ten kdo by si zasloužil zlato,
protože já jenom nenosím můj nástroj, a ale je to už 18 let, co denně stojím vedle Billa!
Potom by dostal cenu Georg za svou práci basáka, pak Gustav, který sedí na své židli
za svými bubny, a naposled Bill, který leží vzadu, zaslouží si být poslední z těchto oceněných!
(po tomto dlouhém projevu se všichni hlasitě smějí a rozhovor má problém, aby začal znovu.
Tom a Bill po sobě háží polštáře a po pěti minutách můžu pokračovat s otázkami)

Kdyby jste si mohli vyměnit místo s některým ve skupině, kdo by dělal rád co? (otázka znovu získá hodně nadšení a každý chce mluvit. Nakonec, jako vždy, začne mluvit Tom)

Tom: Rád bych byl Georg, protože bych byl rád tak klidný jako on. A taky, myslím, že Goerg by měl rád moje místo, nebál by se flirtovat s dívkami. To je Georgův velký problém. Rád by hodně randil s holkama, ale je příliš stydlivý, aby se k nim přiblížil. Rád bych dal radu všem, co čtou tenhle rozhovor: když půjdete vedle Georga, nebojte se naskočit na příležitost, protože on by si nikdy netroufl naskočit na vás! (smích)

Georg: Ty jsi fakt šílený! I když je to pravda, narozdíl od tebe, neskáču na cokoliv živého, to neznamená, že nejsem schopná s někým flirtovat. Jsem prostě víc vybíravý než ty. (smích)

Jaká je otázka, na kterou byste už nikdy nechtěli být tázáni?

Bill: Opravdu mě unavuje otázka, proč jsme se rozhodli pojmenovat Tokio Hotel. Je to něco, co jsme řekli tolikrát, ale v některých zemích se nás na to reportéři ptají. Někdy jsem tak unavený z toho, říkat pořád tu stejnou věc, že bych radši odpověděl jinak. Hloupou věc jako: "Jmenujeme se TH, protože máme všechny koncerty v luxusních hotelových pokojích v Tokiu a potom v tomto pokoji spíme s fanoušky!"

A jaká je otázka, na kterou se vás lidé nikdy neptají, ale vy byste chtěli, aby se na ni ptali?

Georg: To je dobrá otázka!

Tom: Minulý rok jsme zodpověděli tolik otázek, že ani nevím, na kterou bych chtěl odpovědět. Ale je tu otázka, na kterou jsme nikdy nebyli tázáni a je to pro Georga lepší...A protože hádám, že se mě hodláte zeptat, co je to za otázku, budu pokračovat a řeknu vám, že se nás lidé nikdy neptají, kdo z nás je panic. Ale, jak jsem řekl, doufejme za Georga, že se nás na tu otázku nikdy nezeptají, protože bychom museli odpovědět! (Tom končí svou větu strašným smíchem, tak jako zbytek skupiny)

Georg: Všechno, co jsi řekl je nahrané, Tome. Vezmu si tě stranou a bude nahraný, protože perfektně víš, že jsem silnější než ty....Vlastně, s tímto rozhovorem, fanoušci objeví tvou pravou tvář a že dokážeš strhnout své přátele! (smích)

Tahle otázka není částí seznamu fanoušků, ale teď, musím se vás zeptat. Georgu, říká Tom pravdu?

Georg: Zeptejte se ho!

Tom: Víc nemůžu říct. Všechno zůstává tajemstvím...(smích)

Tak zpátky k otázkám od fanoušků. Nemluvili byste v rozhovorech trochu méně o sobě a trochu více o vaší hudbě?

Bill: Samozřejmě, jsme někdy trochu znudění odpovídat na otázky jako: "Jste pořád svobodní? Už jste políbili fanynku? Kdy jste naposled měli sex?..." To znamená, rozumím, že se lidé ptají na tyhle otázky, protože fanoušci chtějí vědět tyhle věci. Samozřejmě, hudba zůstává více důležitá, ale vím, že to není jediná důležitá věc pro naše fanoušky. I já, když čtu rozhovory o skupinách, které mám rád, rád bych věděl víc o osobnosti toho hudebníka. Rád vím, kdo jsou, jak se sem dostali, jaké jsou jejich vztahy ve skupině a , proč ne, jaké vztahy mají s fanoušky a jejich osobní život. Proto na tyto otázky, které se netýkají hudby, odpovídám, i když někdy jsem z toho opravdu znuděný.

Neštve vás, že vás fanoušci pronásledují a kdekoliv na vás čekají?

Tom: Upřímně, většinou, když se dostaneme na místo a mnoho fanoušků tam na nás čeká, jsme fakt šťastní. Samozřejmě někdy, je tam tolik lidí, že je těžké, dostat situaci pod kontrolu, ale zpravidla jde všechno dobře. Ale je pravda, že chování některých fanoušků je vrchol. Co nás nejvíc šokuje je násilné chování některých partiček fanoušků. Je to horší než na fotbale, opravdu, cítíme se z toho zle. Jsme tu, abychom dělali hudbu a bavili lidi. Ne se navzájem bít.

A co si myslíte o lidech, kteří jsou schopní spát venku před koncertem, aby byli
v hale první a byli v první řadě?

Bill: Upřímně, když je to nebezpečné nebo když si tito fanoušci vymýšlí bláznivé
příběhy, aby sdělili rodičům, že nespí doma, je trochu problematické. To znamená,
byl jsem taky fanoušek a vím, co je to čekat venku osm hodin, v dešti, abych byl
v prvních řadách na koncertě. Dělal jsem to kvůli Neně a nelituju toho. Ti, kteří
nikdy nebyli fanoušci, tomu nemůžou rozumět Někdy říkáme, že když milujete,
není to pro vás důležité a myslím,že fanoušci se o to nestarají. Nakonec,
nejdůležitější věc je, že to dělají pro nás.
Kdybyte mi to řekli před dvěma lety, nevěřil bych vám.

Končíme s trochu bezvýznamnou větou...Bille, jaké je tajemství tvého účesu?

Bill: Všechno je ve výběru spreje! (smích) Nechci dělat reklamu, ale ten, co používám, je úžasný! I když to zabere 30 minut každé ráno, jakmile je to hotové, jsem ok pro celý den...

Georg: Tajemství Billova účesu je jenom to, že má nemyté vlasy! (smích)

*2x Tomík v červeným tričku*

30. června 2007 v 22:39 | *Market* |  ♥ToMíSKoVi KLáSNý FoTeŠKy
Jeeeje v tom červeným tričíku mu to fag sekne že??!
www.ichliebe-th.blog.czwww.ichliebe-th.blog.cz

*Tom: Miluju rozdíly života rockové hvězdy!*

30. června 2007 v 22:37 | *Market* |  xRoZHoVoRy
Sebejistý, vynikající kytarista, nenasytný svůdník, Tom hraje image rockové star v celé své kráse. Skrz dobrodružství Tokio Hotel mladý umělec úplně kvete v jeho vzrušujícím životě a plní si svůj velký sen.
 • O jakých letních prázdninách přemýšlíš?
Tom: Hned myslím na vzdálený ostrov, slunce, krásné pláže, tyrkysovou vodu a dlouhý odpočinek...To je báječný program.
 • Léto bez flirtování, je to možné?
Tom: Co o tom přemýšlím, nemůžu si vzpomenout na léto bez chození ven s jednou nebo pár kočkama! (úsměv). S Billem jsme byli zvyklí trávit prázdniny v obrovských turistických oblastech, třeba na španělském pobřeží. Na takovém místě je tak hodně mladých dam, že nebylo těžké jednu svést...(mrkne)
 • Mohla by letní láska trvat i po prázdinách?
Tom: Můj názor je, že léto je na to, užít si srandu a brát všechno bezstarostně, hlavně lásku! V horké atmosféře, daleko od domova, relaxujeme, jsme otevření ostatním, cítíme se volní, protože víme, že na konci prázdnin každý z nás pojede domů. Takže já nevěřím, že letní láska by mohla trvat. V každém případě se mi to nikdy nestalo.
 • Věříš na přátelství mezi holkou a klukem?
Tom: V teorii, že nic nezamezí holce a klukovi mít jenom přátelský vztah. Ale připouštím, že tento druh vztahu se může lehce zničit...Všeobecně, jeden z těchto dvou přátel se zamiluje do toho druhého a jejich přátelství se změní na love story. Proto jsou dívčí a chlapecká přátelství vždycky nejasná.
 • Už jsi někdy utěšoval dobrou přítelkyni v úmyslu ji svést?
Tom: Ne, nikdy! V žádném případě...nesnáším manipulaci s lidmi, hlavně, když je to přítel v úzkosti...
 • Mohl by si odpustit zradu?
Tom: Záleží na tom , kdo by zradu udělal...myslím, že bych byl schopný odpustit třem lidem, které nejvíc miluju: Billovi, mému dvojčeti, Simoně, mé matce a Andreasovi, mému nejlepšímu příteli. K ostatním lidem bych neměl slitování a nedal bych jim druhou šanci.
 • Býváš někdy rozčilený?
Tom: Ano, přirozeně! Vždycky se pomstím, když myslím, že bych měl...
 • Mohl bys dát příklad?
Tom: Na střední juniorské jsem si to vícekrát než jednou vyřídil s pár kluky. Byl jsem velmi nezkrotný student, který byl vždycky pro špatné rány...Některým studentům nevadilo nahlásit mě hlavnímu učiteli. Oplatil jsem se jim za to....nemám rád žalobníky!
 • Do jakých špatných věcí ses dostal?
Tom: Oh, nic závažného...Byl jsem divoký student, ne kriminálník. Udělal jsem pár malých blbostí, abych provokoval mé učitele, například jsem vylil inkoust na učitelovu židli, dal lepidlo na kliku dveří nebo nakreslil nějaké graffiti na lavice...
 • Co tě dokáže zranit?
Tom: Obvykle, přijímám kritiku docela dobře, kromě toho, když je to řečeno za mými zády. Mám radši, když je tahle kritika řečena přede mnou. Nemyslím si, že jsem nějak zvlášť dotknutelný. Potřebuju hodně kritiky, aby mě ranila. Ale Bill je na tohle expert (smích). Když ví, kde je má slabost, ví, co má říct, aby mě ranil a lezl mi na nervy.
 • Které situace z tebe udělají mrzutého?
Tom: Nemůžu vystát, když někdo odejde v průběhu diskuze, aniž by se omluvil. Když se například bavíme o věcech kolem TH a když jeden z nás opustí místnost před koncem diskuze, často ze naštvu a jsem mrzutý ! (smích)
 • Jaký charakter ve skupině nemůžeš vydržet?
Tom: Z bezenergického Georga opravdu šílím! A to říká líný kluk! (smích)
Je pravda, že rád někdy vstávám opravdu pozdě....ale Georg pořád přezimuje! Kdekoliv jsme, i když je hodně věcí na práci a k objevení, Georg radši spí...
 • Jaké jsou tvé nejlepší kvality?
Tom: Myslím, že moje sebedůvěra. Nechává mě postupovat životem bez toho, aniž bych se ptal na tisíce otázek. To je taky uklidnění pro ostatní. Masírovat ramena se sebedůvěřivým klukem je pohodlné...Proto má rodina a mí přátelé se neváhají zeptat na jejich problémy. Rád hraji roli poradce.(úsměv)
 • Jsi s úspěchem spokojený?
Tom: Hned jak uplynula první hodina trochu znervózňujícího veřejného života, rychle jsem našel svůj význam. Kontakt s davem, skryté spojení s fanoušky, vztah s novináři...prostě vzrušující momenty. Miluju vzrušení, stres a všechny tyhle rozdíly života rockové hvězdy!
 • Jakou jinou profesi by sis vybral?
Tom: Hudba je má největší vášeň, můj velký dětský sen...Dnes mám šanci tento sen realizovat za nejlepších podmínek. Vstávám s hudbou a chodím spát s hudbou. Hraju před skvělým publikem všude v Evropě. Teď si prostě nedovedu představit, že bych dělal něco jiného...
 • Máš hvězdné manýry?
Tom: Ne, to není můj styl, ani Billa, Gustava a Georga. Nikdo z nás nemá podivné nároky. Pár sod, chipsů a pizz na stole je dost, aby nás to uspokojilo. Tyhle výstřední manýry a limuzíny necháváme americkým hvězdám!
 • Jaká je tvá relaxační fantazie?
Tom: Rád si představuju sebe s rodinou a přáteli, ležet na trávníku v městském parku, pít pivo, dívat se na hvězdy....jednoduše tohle. Nepotřebuju hodně, abych se cítil šťastný: přátele, kousek přírody, něco k pití a je to.

*Dream´Up - Kvíz express - Bill*

30. června 2007 v 22:36 | *Market* |  xRoZHoVoRy
Přeložila Evule pro http://tokio-hotel-de.blog.cz/ Kopírovat pouze se zdrojem

Snažil ses někdy předstírat, že je ti blbě, abys nemusel do školy?
a) nikdy
b) někdy
c) často <--
Co s potěšením okusuješ?
Nesnáším čokoládu a miluju kyselé gumové medvídky.
Podváděl jsi někdy ve hře, abys vyhrál?
a) Ano, nenávidím prohru <--
b) Ne
Myslíš si, že jsi chytřejší, než tví kamarádi?
a) Ano <--
b) Ne
Tvá sexuální aktivita je:
a) neexistující
b) jedenkrát měsíčně
c) jedenkrát týdně
d) jedenkrát denně
[Všechno přeškrkal]
Nosil by jsi brýle, kdybys viděl přes oblečení
a) Ano <--
b) Ne
Závidíš někdy, když vidíš kluka s pěknou holkou?
a) někdy
b) nikdy <--
Popral ses někdy s cizím člověkem?
a) Ano <--
b) Ne
Jaký druh filmů máš rád?
a) akční <-
b) horor <--
c) romantický <--
Jakému prohřešku by si nebyl schopný říct "ne"?
Lenivosti, hrdosti, hněvu
Jaký prohřešek ti leze na nervy?
Lakomství, žárlivost

*Dream´Up - Kvíz express - Georg*

30. června 2007 v 22:35 | *Market* |  xRoZHoVoRy
Přeložila Evule pro http://tokio-hotel-de.blog.cz/ Kopírovat pouze se zdrojem

Předstíral si někdy, že jsi nemocný, abys nemusel do školy?
a) nikdy
b) někdy <--
c) často
Co s potěšením okusuješ?
Chipsy
Podváděl jsi někdy ve hře, abys vyhrál?
a) Ano, <-- nenávidím prohru
b) Ne
protože jsem ctižádostivý!
Myslíš si, že jsi chytřejší, než tví kamarádi?
a) Ano <--
b) Ne
Tvoje sexuální aktivita je:
a) Neexistující
b) Jedenkrát za měsíc
c) Jedenkrát za týden
d) Jedenkrát za den
[všechno přeškrknul]
Nosil by jsi brýle, kdybys viděl přes oblečení
a) Ano <--
b) Ne
Závidíš někdy, když vidíš kluka s pěknou holkou?
a) Někdy
b) Nikdy <--
Porval ses někdy s cizí osobou?
a) Ano
b) Ne <--
Jaký druh filmů máš rád?
a) Akční <--
b) Horor <--
c) Romantické
Jakému prohřešku by si nebyl schopný říct "ne"?
Leninovsti, luxusu
Jaký prohřešek ti leze na nervy?
Chamtivost, žárlivost


*V radiu NRJ - 21.6.2007*

28. června 2007 v 21:34 | *Market* |  •ToKiO HoTeL

*Sexy Bill a Tom(shooting)*

28. června 2007 v 21:33 | *Market* |  ♥KAuLiTz TWiNS
Ty francouzské shootingy jsou stejně nej :)
HyperLink HyperLink HyperLink

*Yam! 27/07*

28. června 2007 v 21:31 | *Market* |  *Yam*


*Vznikl CZ fanclub TH*

28. června 2007 v 21:16 | *Market* |  +NoViNKy
Český fanclub Tokio Hotel oficiálně vznikl registrací u Ministerstva vnitra dne 13.6.2007 pod názvem Český fanklub skupiny Tokio Hotel o.s. Všechny informace o fanklubu budou zveřejňovány na stránkách www.tokiohotel-fanklub.cz (v provozu koncem týdne)
bravoweb.cz

*tokiohotel.de - nejlepší web.stránka*

28. června 2007 v 21:14 | *Market* |  +NoViNKy
Přeložila Evule pro http://tokio-hotel-de.blog.cz/
Tokio Hotel vyhráli cenu publika u DMMA
Düsseldorf/Stuttgart 21.června 2007. Se zřetelným náskokem zvolilo více jak 20 000 uživatelů internetu webovou stránku Tokio Hotel na první místo ceny publika německé Multimedia Awards. V tomto roce se hledala nejlepší webová stránka známých osobností. Pod nimi následovali Nevio a Yvonne Catterfeld. Pod top 10, co byla zvolena, se vedle dalších hvězd hudební scény také nacházeli zástupci zábavného průmyslu.
Téměř bez šance se prokázali uchazeči o cenu publika vzhledem k převaze magdeburských hvězd. S asi 13 000 hlasy mohli sloučit víc jak polovinu všech odevzdaných hlasů. Asi týden měli uživatelé čas hlasovat a online odevzdat svůj hlas.
Nakonec si Tokio Hotel mohli zapsat Start-Cíl-Vítězství, jelikož už málo hodin po začátku hlasování měli náskok.

*Dream´Up - rozhovor s Billem*

28. června 2007 v 21:12 | *Market* |  xRoZHoVoRy
HyperLinkHyperLink
Přeložila Evule pro http://tokio-hotel-de.blog.cz/ Kopírovat pouze se zdrojem!
Jak by jsi popsal svůj život jako rocková hvězda?
První dojem přichází na mysli, že je to směs vychřice, vzrušení, radosti a stresu. Stát na podiu, setkání s fanoušky, nebo hraní v TV show. Každá událost přináší hodně dávky adrenalinu a svůj život si užívám každou sekundu s plnou intenzitou.
Jakou výhodu máš nejraději ve svém životě?
Mezinárodní úspěch Tokio Hotel mi dovolí cestovat do všech míst světa. Včera v Itálii, dneska ve Francii, zítra v Rusku.... Jdu z objevu do objevu. Je to fascinující část mé práce.

A jakým omezením by ses rád vyhnul?
Tokio Hotel je důvod mého života. Věnuju všechno pro kapelu. Tak se můj soukromý život stal skoro neexistující. A chvíle, které můžu strávit s rodinou, jsou zřídka kdy.
Je lehké žít s takovou slávou?
Úspěch Tokio Hotel byl tak nečekaný. Nidko neočekával takové teplé přivítání. Ze dne na den jsme byli všude v časopisech. Potom se objevím hnusné noviny nebo bulváry....tak hodně lží, pověstí, fotomontáží v tisku. Teď přiznávám, že prvních 6 měsíců byla pro mě strašná doba. Potřeboval jsem čas, abych si zvykl na život na veřejnosti.
Zbavil ses těchto drbů?
Zjistil jsem, že to nemá žádný smysl dělat proti těmhle lhářům nějaké rozbroje. Je také nesmysl zkoušet vyprávět pravdu. Jakmile se objeví dementi, objeví se zase nové drby na vyvolání skandálu...v konečném efektu si řeknu, jak to zahnat,a to tak,že tyhle kecy vůbec nebudu brát vážně. Teď to vím.

Ztratil jsi už někdy svoji kontrolu před paparazzi?
Naštěstí vím, že jsem obklopen odstrašujícími bodyguardy. (směje se)! A nikdo mě dopusud ještě neobtěžoval. Ale když jeden z nich přijde ke mě, nevím, jestli mám zůstat klidný. Stát tváří v tvář paparazzimu, mohl bych být lehce hrubý.

Když by jsi byl přes víkend anonymní osobou, co by jsi dělal?
Sehnal bych moji rodinu a přátele a byli by jsme zavezeni všichni do města. Mohli bychom jíst v restaruaci na terase, na místo, kde lidé prochází bych si užíval, že mě nikdo nezná. Potom bychom mohli jít do kina nebo do zábavného parku. Miluju rychlé tratě. Nadruhou stranu proč si taky neudělat malý výlet do New Yorku? Rád bych objevil tohle magické město.

Jaká je ta nejtypičtější část z tvého charakteru?
Ze zásady jsem velmi nezávislý člověk. Už jako malý jsem vždycky dělal vlastní věci, bez toho, abych se každého ptal. Když si na to tak vzpomenu, vždycky jsem usiloval o to, abych byl samostatný. Můj život, moje zajištění budoucnosti, ... vždycky jsem žil pro tuhle filozofii.
Uvěříš rychle každému?
Život, co žiju, mi nedovolí pevné vztahy. Potřebuje vžycky trochu času na to, abych zjistil, proč ta osoba tady přede mnou stojí. A taky ne, jak tři dny v kuse zůstanu na jednom místě, není čas zjišťovat, zda jsem toho člověk potkal jen tak a můžu mu slepě důvěřovat. Lidé, kterým věřím, můžu spočítat na prstech jedné ruky.
Komu vyprávíš malá tajemství?
Dva lidé ví všechno: Tom a Andreas, můj nejlepší kámoš. Mám sympatii a respekt pro hodně lidí a dobrých přátel, ale musím mít vždycky určitý odstup.
Když jsi zamilovaný, tajíš raději svoje pocity?
To záleží na situaci. Když se do dívky zamiluju a myslím si, že je nulová šance, potom řeknu ne. Mám také svoji hrdost (šklebí se)! Ale když je to oboustranné, potom zcela otevřu svoje srdce. Nemám žádný strach říct: "Miluju tě"
Jaký jsi v lásce?
Jsem pozorný, vášnivý, žárlivý a strašně romantický. Když se zamiluju, potom naplno. Musím být s ní každou sekundu, ona se mnou všechno prožívat a já všechno s ní sdílet. Bohužel jsem to už dva roky nezažil.
Jak s někým jednáš?
Jsem velmi otevřený člověk, mluvím s lidmi spontánně a bez studu. Tohle lidi vžycky potěší.
Jak dostaneš to, co chceš?
Když skutečně něco chci, je to docela jednoduché: Myslím jenom na to, a mluvím jenom o tom, dokud to nedostanu (směje se). Trochu jako malé dítě, chovám se docela mile, dokud neovlivním lidi. To vždycky klapne!
Ale někdy musíš přece obdržet "ne"...
Pozor, já jsem velmi tvrdohlavý (směje se)! Když slyším "ne", můžu vyčkat den, dokud nedostanu, co chci. Někdy musím připustit, že mi to zamítnou. Potom jsem blbě naladěný a mám protivnou náladu (šklebí se)..
Jaká je ta nejhorší rada, kterou jsi dostal?
Toho je hodně. Můžu si vzpomenou, jak byl kámoš se mnou nakupovat. A přemlouval mě, ať si koupím jednu bundu, že mu připadá skvělá. To byl tak levný kousek, jak nejhorší pestrá paruka. Nevím, co mě přejelo v tomhle dnu, pravděpodobně jsem byl uprostřed krize dospívání a němel jsem absolutně žádnou orientaci (směje se)..

Dospívání...jaké máš na to vzpomínky?
Během puberty, mezi beďáry a fyzickými změnami, se necítíte ve své kůži. Vzpomínám si, že můj styl byl strašný, směšné oblečení, vlasy katastofální a moje milostné zkušenosti spíš nešťastné. Krátce řečeno je puberta fáze, ve které sami sebe hledáte a zkoušíte hodně věcí, které jste zatím nenašli.

V 17cti, jsi už nezařazený?
Život s kapelou mě jaksi katapultoval poznat svět. Dost jsem musel řešit problémy bez pomoci mých rodičů a měl jsem na starost věci,které nejsou pro kluky v mém věku typické. Bez skutečného poznání, jsem měl tuhle fázi dřív, než ostatní. Ale nechrání mě, abych někdy neudělal hlouposti, jako malé dítě.

Co si potom tak myslíš?
Malé věci každý den...k pošetilosti o vyprávění. Nechni ostatní také zostudit. Tom, Gustav a Georg by mi to neodpustili, když bych nějaké věci odkryl... (mrká)...


*Dream´Up - Kvíz express - Gustav*

28. června 2007 v 21:10 | *Market* |  xRoZHoVoRy
Přeložila Evule pro http://tokio-hotel-de.blog.cz/ Kopírovat pouze se zdrojem
Předstíral si někdy, že jsi nemocný, abys nemusel do školy?
a) nikdy <--
b) někdy
c) často
Co s potěšením okusuješ?
Čokoládu
Podváděl jsi někdy ve hře, abys vyhrál?
a) Ano, nenávidím prohru <--
b) Ne
Podváděl jsi někdy ve hře, abys vyhrál?
a) Ano, nenávidím prohru <--
b) Ne
Tvoje sexuální aktivita je:
a) Neexistující
b) Jedenkrát za měsíc
c) Jedenkrát za týden
d) Jedenkrát za den
[všechno přeškrknul]
Nosil by jsi brýle, kdybys viděl přes oblečení
a) Ano <--
b) Ne
Závidíš někdy, když vidíš kluka s pěknou holkou?
a) Někdy
b) Nikdy <--
Porval ses někdy s cizí osobou?
a) Ano <--
b) Ne
Jaký druh filmů máš rád?
a) Akční <--
b) Horor
c) Romantické

Jakému prohřešku by si byl schopný říct "ne"?
Lakotě, pýše
Jaký prohřešek ti leze na nervy?
Lakomství, žárlivost

*Dream´Up - Kvíz express - Tom*

28. června 2007 v 21:09 | *Market* |  xRoZHoVoRy
Přeložila Evule pro http://tokio-hotel-de.blog.cz/ Kopírovat pouze se zdrojem

Předstíral si někdy, že jsi nemocný, abys nemusel do školy?
a) nikdy
b) někdy
c) často <--
Co s potěšením okusuješ?
Švestky
Podváděl jsi někdy ve hře, abys vyhrál?
a) Ano, nenávidím prohru <--
b) Ne
Myslíš si, že jsi chytřejší, než tví kamarádi?
a) Ano <--
b) Ne
Tvoje sexuální aktivita je:
a) Neexistující
b) Jedenkrát za měsíc
c) Jedenkrát za týden
d) Jedenkrát za den
=> Jednou za hodinu !!!
Nosil by jsi brýle, kdybys viděl přes oblečení
a) Ano <--
b) Ne
Závidíš někdy, když vidíš kluka s pěknou holkou?
a) Někdy
b) Nikdy <--
Ne, jsem to vždycky já, kdo má vedle sebe pěknou holku!
Porval ses někdy s cizí osobou?
a) Ano
b) Ne <--
Jaký druh filmů máš rád?
a) Akční <--
b) Horor
c) Romantické
Jakému prohřešku by si nebyl schopný říct "ne"?
Přepychu, lenosti
Jaký prohřešek ti leze na nervy?
Žárlivost

*DE Bravo 27/07*

28. června 2007 v 21:08 | *Market* |  *Bravo*
HyperLink

*Dream´Up - test dvojčat*

28. června 2007 v 21:07 | *Market* |  xRoZHoVoRy
Přeložila Evule pro http://tokio-hotel-de.blog.cz/ Kopírovat pouze se zdrojem
Bill O TOMOVI
Tom nevyjde bez…
Bez svého mobilu a peněženky
S kým si telefonuje nejčastěji?
S našim nejlepším kámošem Andreasem.
Do které slavné ženy je poblázněný?
Všechno by dal za Heidi Klum.
Které slovo říká nejčastěji?
"To je opravdu cool"… to je kasické slovo v jeho slovníku.
Jaké má slabé místo?
Tom je velmi žárlivý.
Co jsi dostal naposledy od Toma jako dárek?
My si vzájemně dárky nedáváme.
Co nosí na noc?
Spí vždycky v boxerkách s volnou hrudí.

TOM ODPOVÍDÁ

Nikdy nevyjdeš bez…

Mého mobilu.
S kým si telefonuješ nejčastěji?
Nepochybně s mým nejlepším kámošem Andreasem. Můžu si s ním volat několikrát za den.
Která slavná žena tě pobláznila?
Takže brunety, Angelina Jolie a u blondýnek Pamela Anderson.
Které slovo používáš nejčastěji?
"Jaksi" říkám nejčastěji, někdy ale taky vícekrát ve větě.
Jaké máš slabé místo?
Jsem někdy k lidem příliš přátelský, potom můžou se mnou lehce manipulovat, jak si přejí. Jsem taky velmi skromný (směje se).
Jaký dárek jsi dal naposledy Billovi?
Nemůžu si vzpomenout, kdysi jsem mu něco dal. V rodině si dárky nedáváme.
Co nosíš na noc?
Vždycky spím v boxerkách s volnou hrudí.
------------------------------------------------------------
TOM O BILLOVI
Bill nevyjde bez…
Svého mobilu.
S kým si telefonuje nejčastěji?
S našim nejlepším kámošem Andreasem.
Do které slavné ženy je poblázněný?
Má rád jednu z Olsenek. Myslím, že Ashley.
Které slovo říká nejčastěji?
Svoji větu ukončuje s "Velmi dobře"
Jaké má slabé místo?
Je egoistický, velmi egoistický. Jeho vlastní problémy jsou vždycky důležitější, než ostatních.
Jaký dárek jsi naposledy dostal od Billa?
Nevím přesně. Nemůžu si vzpomenout, ale řetěž - ten mi kdysi daroval. Když jsme byli ještě malí, měl řetěz a ten jsem chtěl víc než cokoliv jiného. A on byl tak milý, tak mi ho dal.
Co nosí na noc?
Přesně, co já, černé boxerky a volnou hruď.
BILL ODPOVÍDÁ
S čím vycházíš vždycky z domu?
S taškou, kde mám mobil, peněženkou a laptopem.
S kým si telefonuješ nejčastěji?
S mým nejlepším kámošem Andreasem, který je také nejlepší kámoš Toma.
Která slavná žena tě poblouznila?
Miluju Ashley Olsen, Angelinu Jolie a německou top modelku Heidi Klum.
Které slovo používáš nejčastěji?
Větu často začínám s "Myslím si" nebo "Musím říct".
Jaké máš slabé místo?
Jsem velmi netrpělivý a velmi žárlivý, jako Tom, možná o trochu víc.
Jaký dárek jsi dostal naposledy od Toma?
Myslím, že to byla taška.
Co nosíš na noc?
Volnou hruď a boxerky, tak jako Tom.

*CZ 13/07*

28. června 2007 v 21:05 | *Market* |  *Bravo*
HyperLink HyperLink