Tajemství...9

21. června 2006 v 17:33 | market |  FF-TAJEMSTVí
Už jsme se blížili k Berlínu když v tom mě napadlo něco na co sme vůbec nemysleli,,Kluci vždyť mi Berlín neznáme tak jak poznáme kde je??",,Hele máš pravdu,ale jedno víme určitě v bytě ani jinde nebude"řekl Tom a zamyslel se nad tím.Když v tom Gustava něco napadlo,,Továrna",,COO??"zeptali sme se všichni jednohlasně,,No jasně stará opuštěná továrna tady v Berlíně…dřív sem tu bydlel a brácha tam rád chodil.",,Tak jedem"
Projížděli sme to tam asi pětkrát než si Gustav vzpomněl.,,A sme tady……"
,,Nikdo tu není…….jen spousta krve"a z očí mi šly snad proudy slz.,,To snad neee" a už sem chmatal po noži.,,Brácha zadrž…..je tu papír."na tom papíře se psalo,že odjeli do ČR.
,,Ale co by tam dělali s mojí Laurou?",,To já nevím,ale ona žije jinak by tam nejezdili..",,a jak vysvětlíš tu krev",,Já nevím"já zmlknul,protože sem se s Tomem hádat nechtěl….
,,Brácha"a já se na něj opět podíval.Tentokrát mě obejmul a já se rozbrečel ještě víc… On má Market já nemám nic kromě bráchy…..Ale snažil jsem se na to nemyslet .. bylo to těžké,ale zvládnout sem to…musel sem.Tom mě vzal a donesl na motorku.Zatím co on přibral dvě kila já dvě shodil.
Už sme zase byli na cestě když v tom Tomovi někdo zavolal.Neviděl jsem mu na display takže nemůžu říct kdo to byl,,Ne,smůla nezájem"…………………….,,Jo je mi to jedno tohle je důležitější"A práskl s telefonem ,,Kdo to byl?"zeptal sem se,,Manager",,a co chtěl" ,,Aby sme jeli zpátky,ale já sem mu řek,že ne že tohle je důležitější..a není snad?Už sem ti něco slíbil a kvůli nějakýmu kreténovi to neporuším….. a hlavně nás hudba baví my slávu nepotřebujeme" já sem byl tak šťastnej,že mě Tom nezradil jako předtím.,,A víte co?"řekl Gustav.,,Stavíme se tady v Berlíně mamka tu bydlí….. vezmeme si nástroje auto a rovnou jim tam zahrajem .."
,,JASNĚ" všichni zakřičeli a už sme vyjížděli.Market se Gustava držela silnějI než já toma, asi na motorce jela poprví.
Už sme zase museli kvůli Georgovi stavět……Tom okamžitě běžel k Market…,,Miláčku nepotřebuješ něco??"..,,Ne nic díky" a dala mu pusu na tvář.A konečně se to Tomovi povedlo aniž bych vyrušoval…Konečně jí mohl políbit…Viděl jsem,že jí má fakt rád,a že jí podvádět nebude.Neboť spíš sem v to doufal.,,Hele nechceš někam? Třeba se projít??",,Diky,ale ne.Stačí jen no….já bych si koupila nějaký pití"řekla Market a usmála se na Toma,,Ty ses asi zbláznila,něco si kupovat?? Já ti to přece koupím ne?"řekl Tom a koukal na Market tak zděšeně.,,Ale já mám peníze!!!"…,,No a právě proto je neutratíš" řekl Tom a koupil jí snad sto flašek s pitím.,,Díky moc" a dala mu pusu na nos.
Zase sme sedli na motorky a jeli k nejbližší benzínce.
Pokračování příště….
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama