Tajemství....8

21. června 2006 v 17:32 | market |  FF-TAJEMSTVí
Za chvíli už sem neměl proč z okna koukat,bylo totiž plné vody.,,Hej a nedá se tomu nějak zabránit nebo tak?!",,Hádej třikrát"bylo mi jasný buď se usmažíme a nebo taky ne.
Koukal sem se na vodu která pomalu tekla po skle okýnka našeho auta.Aniž bych si uvědomil,že to může někomu lízt na nervy začal sem si prozpěvovat,,Ich must durch den monsun",, sklapni"zakřičel na mě Tom,který seděl hned vedle mě společně s Market.,,Miláčku nepotřebuješ něco?",,Ne to je v pohodě no teda možná napít",,Možná hmmmmm,ale jo pití tu máme"a otočil se směrem ke mně,,Podej mi tu colu"já sem se neochotně otočil a podával mu mojí coca colu! : (
,,Tak tady máš nějaký to pití"řekl Tom a usmál se na ní..Už jí chtěl políbit když v tom já sem zakřičel aniž bych věděl co dělaj…,,Kdo chce jít ven?!"Tom už se teď opravdu naštval hlavně kvůli tomu,že otravuju už asi po pátý..,,,SKLAPNI",,Fajn no"…,,Tak ho nech"vložila se do toho Market…,,Ale tebe neštve,že pokaždý když ti chci dát pusu tak ten kretén vyruší?!",,Ale no tak on to tak nemyslí a zvlášť se na nás ani nekouká tak neví co chceš udělat nebo dělat."Vysvětlovala Market.,,Tak fajn,brácha sorry",,Hmmmm"odpověděl sem trochu naštvaně,ale po pár minutách sem usnul.,,A ty ještě myslíš,že Laura žije?"zeptal se Tom opatrně Market,,JO ,jasně,že jo ….. mělo to jen vypadat jako,že umřela"…,,COŽE?!! Proč ,jak tě to napadlo?!Proč si nám nic neřekla?!",,Nedělej z toho vědu teď mě to napadlo",,AHA"řekl Tom a začal jí znovu objímat,ale usnul takže jí nedal ani tu pusu,kterou tak moc chtěl.Market se k Tomovi přitulila a po pár minutách taky usnula…….já nespal jen to tak vypadalo…koukal sem na všechny v autě.,,Kluci tak já to zase rozjedu"všichni až na mě spali takže nikdo neprotestoval….
Po třech hodinách se mi podařilo usnout.Vypadal jsem jak malé dítě.Po uši zahrabaný do deky a s dětským úsměvem na tváři.,,VZTÁVEJ",,Co se děje?"zeptal sem se Toma,,Ten kretén to nabořil……budem někde muset splašit motorky",,Jakej kretén?",,neptej se a pojď"
Sice neochotně,ale vyhrabal jsem se ze svého pelechu….K Market se,ale takhle nechoval,to by totiž schytal facku,že by mu hlava ulítla.,,Market ,miláčku vztávej"Market pomalu otevřela oči a Tom se na ní usmál.Vzal jí do náručí a vynesl jí z auta.,,No a mě si nevynes… já musím pěšky"řval sem na Toma přes půlku auta.Kluci ze mě měli srandu…no já ze sebe taky to přiznám,ale to je jen malí detail.,,Kam pudem mám hlad"řekl Georg,který podotýkám má hlad furt.,ale protože sme měli hlad i my tak sme hledali nějakej mekáč nebo něco připomínající hranolky…!!
Už po pár minutách(30 minut) sme našli KFC.Já už sem se hrozně těšil,protože tak dobrý jídlo nemaj ani v MCdolads.Obědnal sem si snad všechno….no všechno ne nějaký ty saláty sem jim tam nechal. Přece se nebudu ládovat salátama když tu mám kuřecí kousky a hranolky.
Po dvou hodinách sem se konečně vypotácel ven…..Tom za mnou,ale ten nesl market a cpal do ní poslední hranolky které mu zbyli.,,Kluci já bych jed",,Klídek Georgu nech tu něco i na ostatní"Georg sklonil hlavu k zemi a vypadalo to,že počítá tečky na zemi.Kdyby se zeptal tak mu řeknu kolik jich tam je…. Víc jak milion nechce se mi to počítat…
,,Za jak dlouho tu budou motorky?"zeptal sem tak všech,,Za půl hodiny" řekl Tom a usmíval se na Market .,,Nechceš ještě něco?měla si jen dvoje hranolky,tři chesseburgry a dvě coly?!" ,,Já už nemůžu už tohle na mě bylo moc",,Seš si jistá?"řekl Tom podezíravě…ale pak se usmál a rozesmál i Market..Mě sice do smíchu nebylo,ale přesto sem se zasmál.
A už byli tady….,,.tak jak si sedneme" zeptal se Tom,ale nikdo neodpovídal,,Fajn tak já si sednu z bráchou,Gustav s Market a Georg bude sedět sám kdo protestuje?!". A opět nikdo,,Ste živý??" ,,Jo sme" odpověděl jsem mu.Tak sedej nebudu tu sto let čekat za tři hoďky sme v BERLÍŇĚ…bude to tak dlouho,protože ten řidič nás ves někam jinam….",,Cože?!!!" ,,Jo slyšíte dobře byl to asi jejich člověk" Tohle mě zase rozesmutnilo,,Ale brácha no tak my jí najdeme",,Jo já vím" a už sem cejtil slzy na mejch tvářích.,,Brácha …"já zvedl hlavu k němu.V tu chvíli mě obejmul…(Bratrsky samozřejmě já teplej nejsem a on taky ne)…doufám… nee..fakt není…!!!
Vybrečel jsem se mu na rameno a pak se ho chytnul.,,No teď vypadám jak pochcanej" řekl Tom a při tom se smál…,,Si mě měl pustit na záchod"odpověděl jsem… ,,Tak už vyrážíme"!!!??
Pokračování příště…..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama