Tajemství....7

21. června 2006 v 17:31 | market |  FF-TAJEMSTVí
Okamžitě bez rozmyslu sem letěl na motorku….Motorky byli celkem tři.Tom řídil,já za nim.. na další motorce jel Gustav a za ním Market a na další George.Já sem byl ospalej tak sem se o Toma opřel a držel se ho abych nespadl.Jeli sme dlouho…..mě to teda nebavilo,ale to je detail.Držel sem se ho a koukal do země.Nemohl sem si tu jízdu užívat jako dřív.Už to prostě nešlo…nebyla tu,ale na sobě sem nechtěl dát znát,že nejsem rád…
Naše první zastávka byla u MCdonalds.Obědnal sem si moje oblíbený věci,ale ani ty mi nespravili náladu.Já sem na sobě nechtěl dát nic znát ,ale Tom to poznal..,,hej Bille" otočil jsem se,,pojď sem."šel sem pomalu za ním…,,Bille já vím,že tě to furt mrzí ale přestaň na to myslet my jí najdem živou to ti slibuju.."Já sem mu věřil a právě proto sem se vrátil k jídlu. Tom si zase všímal Market a mě to u srdce trochu bolelo,ale uvnitř sebe sem jim to přál.Když se začali líbat řekl sem,že musím na záchod.Myslím,že to Tomovi nedošlo,ale zabejvat sem se tím nechtěl.
Už zase sme měli vyrazit….tentokrát sme si zavolali limuzínu,protože nás jaksi provokovali fanynky a na motorku byla už tma.
Sedl jsem si na zadní sedadlo a po půl hodině sem si lehl.Sundal sem si boty a ponožky….Lehnul sem si na svojí mikinu a usnul sem….V noci jsem se probudil a potřeboval na záchod….Vstal sem a zavolal na řidiče,,Hej…zastav"ten mě poslechl a já si konečně mohl ulevit… držel sem to tři hodiny tak se nedivte,že sem byl nervozní a zlomil sem tři tužky.
Když sem se zase vrátil do auta Tom už byl vzhůru,,Honil?"zeptal se z jeho častým úšklebkem.
,,Třikrát"odpověděl jsem a oplatil sem mu to úsměvem.. ,,aha.. tak cos dělal?",,Chcal představ si" Tom se usmál a vesele objímal Market …..Já na něj koukal no trochu neobvykle,ale koukal.,,Nečum" zašeptal aby ho Market neslyšela…já se otočil a spal dál…..
Probudili mě blesky,a protože sem měl pocit,že se auto kinklá.Všichni byli vzhůru jenom já se vzbudil až teď,,Co se děje?",,Nic je bouřka a možnost,že nás blesk trefí je 99%,ale jinak nic"
,,To je teda dobrý" řekl sem a koukal z okínka jak malej kluk.
Pokračování příště….
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama