Tajemství....5

20. června 2006 v 18:37 | market |  FF-TAJEMSTVí
Ráno sem se dověděl,že Gustav něco ví ….Zavolal sem mu,ale jediné co mi řekl bylo,,nechci o tom mluvit."Později sem se dověděl,že jde o jaké si ,,tajemství".Okamžitě sem mu zavolal se slovy,že je to fakt moc důležitý.On mi řekl,že je mu to líto,ale že nemůže že je to ,,tajemství".V tu chvíli sem třísknul s telefonem až z něj vyletěla baterka….
Když Tom přišel domu viděl,že sem naštvanej…. věděl,že kvůli Lauře to nebude.. Vzal do ruky ovladání od televize a ztlumil zvuk.Já sem se na něj nechápavě podíval ,ale po chvíli koukání mi to jaksi došlo.Gustav do toho byl zapletenej.Ale jak to z něho vypáčit mi nedocházelo.Koukal jsem se mu stále do očí a čím víc sem se na něj koukal tím víc nápadů mě napadalo.,,Tome….. Gustav v tom jede taky"řekl sem po pěti minutách.,,Proč si to myslíš?"ˇ,,protože pokaždý když se o tom zmíním zavěsí telefon s odpovědí ,,To je tajemství"
,pojď pudem na to místo činu…." řekl jsem a okamžitě sem běžel ke dveřím popadl klíče a zamknul sem za sebou.Letěl sem jak blesk a Tom mi nestíhal…..,,Brácha zpomal!!" ale já běžel dál…,,Počkej …Lauru přece nenašli…..jenom, řekli že …..",,Brácha … neříkal si něco o dodávce?"A bylo mi to jasný……Gustav v tom má prsty a moje Laura určitě žije!!!..Neboť sem o tom chtěl přesvědčit aspoň sám sebe.
,,Jdeme za Gustavem….chci to z něj dostat.",,Bille neblbni třeba se pleteš"řekl mi Tom,ale já sem svojí chybu přiznat nechtěl… chtěl sem,aby mi to Gustav vysvětlil.
Narazil sem mu loktem do dveří.Měl sem pocit,že sem si zlomil ruku,ale bouchat na dveře sem nepřestával….Najednou se rozletěly dveře dokořán..,,Co chceš?!" zařval na mě rozespalej Gustav…….,,Co o tom víš.." ,,Sakra už sem ti říkal,že ti to nemůžu říct,že sem něco slíbil " a pokusil se zabouchnout dveře.To se mu,ale nepodařilo,protože sem tam měl nohu.
,,No fajn… já vám to řeknu" řekl bezmocný Gustav….
,,Můj brácha je do toho zapletenej",,COŽE??!!!!!!!!!!!!!!!"zařval sem a už sem ho chtěl chytit,ale Tom mě zastavil.Já se tak trochu uklidnil,ale ten vztek sem v sobě měl.,,KDE JE MOJE LAURA?!!!",,Nevím to ví brácha né já….."Já už neměl náladu na nic ..možná jedině na Lauru,ale i to mě moc vyčerpávalo…..
Už zase sem spustil slzy a opřel se o Bráchu,,Tohle mě zabije já ji musím vidět..",,Najdeme jí".. řekl Tom a podíval se na Gustava… pak mu něco pošeptal,,Hele je na tom dost špatně takže máš na výběr…buď mi okamžitě řekneš kde je nebo tě na místě zabiju" řekl Tom,ale věděl jsem,že by to nikdy neudělal.Bylo mi to jedno…chtěl sem se už na všechno jednou provždy vy …….
Zazvonil mi mobil a já v naději že mi někdo něco řekne o Lauře sem to běžel vzít.,,Halo…" zakřičel jsem…..,,Ahoj tady Georgie....ta dodávka je prej z Berlína a prej to udělal ňákej její bejvalej"…..já neváhal ani minutu a okamžitě sem zakřičel,,Jedeme do Berlína"!!!!!
Pokračování přístě……
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama