Tajemství....3

20. června 2006 v 10:07 | market |  FF-TAJEMSTVí
Gustav viděl,že to Toma trápí.,,Klid on se z toho dostane",,o to mi nejde,ale byla to moje chyba.",,ježiši co kecáš",,ne je to pravda .. já ho seřval za ňákou kravinu a neuvědomil sem si jak na tom je......"Nebyla to jeho chyba…no i když možná trochu,ale bylo to moje rozhodnutí.
Cítil sem,že se někdo dotýká mojí ruky.Byl to Tom,který se mi šel omluvit i když sem nebyl vzhůru.Já všechno slyšel a dost mě to potěšilo,ale ne na tolik abych na svojí Lauru zapomněl.
Když sem ucítil na svojí ruce něčí slzy bylo mi jasné,že Tom brečí. Otevřel sem oči a řekl sem,,nebreč"bylo to první co mě napadlo.Tom se na mě podíval a začal se řechtat.Já ale ne.
"Brácha ….promiň" řekl Tom a podíval se na mě…,,V poho.." odpověděl sem a už zase mě v očích začali pálit slzy.,,No táákk…. To bude dobrýýý"já sem se na něj kouknul psíma očima a nevěřícně sem kroutil hlavou.
Za pár dnů už sem směl domu …. Nebylo to nic z čeho bych se mohl radovat,ale alespoň sem měl možnost zjistit kdo a proč jí zabil….Jedinej člověk kterej by mi mohl pomoct byla Market…Bohužel mi do mého úžasného plánu vlezl konzert… aspoň sem se mohl odreagovat a přijít na jiné myšlenky….
Po konzertě sem se zase cejtil skvěle…..ale moje myšlenky byli stále u Laury.…
Pokračování příště…..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama