Tajemství....2

18. června 2006 v 21:13 | market |  FF-TAJEMSTVí
Všechno se seběhlo tak rychle a já vůbec nepřemejšlel o tom co dělám.Tom byl stále u Market a já to doma nemohl vydržet.Bylo mi tak smutno…. Skoro nic sem jí nestačil za ten rok říct.Byl to rok ,ale já to tak nebral.Nikam jsem nespěchal a teď už je na všechno pozdě.
Kdybych jí mohl říct to ,,miluji tě",ale teď to mohl vyslovit jen Tom.
,,Hele to bude dobrý"opakoval Tom Market pořád dokola.Po pár minutách toho,ale nechal,,Život de dál a ty se s tím musíš smířit…když se tím budeš trápit už nikdy nebudeš prožívat svůj život."Market se na něj koukla smutnejma očima a pak jí Tom políbil.Na svojí tváři ucítil její slzy.Věděl,že to pro ni není lehké,ale chtěl odvrátit její myšlenky někam jinam.
Já na nic jinýho nemyslel.Byla pro mě všechno…….zachránila mi život a já jí to nemohl vrátit.Ale kdo jí srazil a proč…. A nehoda to na 100% nebyla..Tím sem si byl jistý.
....Nechtělo se mi už nic dělat,nechtěl sem žít!!!!....
Ráno přišel Tom.. byl nasranej…Seřval mě za něco co sem neudělal.Bylo mi na nic…. Nechtěl sem už nic a tak co bylo lepší něž to skončit?Šel jsem do koupelny a rozbil potichu sklo.Kouknul se na svou ruku a z očí mi tekly slzy.Nechtěl sem to udělat,ale neměl sem na vybranou.Tomovi se zdálo,že sem v koupelně nějak moc dlouho tak zaklepal na dveře a vešel.Nikde nikdo,ale když se podíval na zem ……… uviděl mě jak ležím na zemi v krvi v bezvědomí a možná už i mrtvej.Okamžitě volal záchranku a Gustavovi(George byl totiž někde pryč,asi na dovolené)Dozvěděl se proč sem to udělal tak pochopil,,Měl jí fakt rád co?" zeptal se Toma.,,Víc jak rád…..zabil by se kvůli ní",,To vidím" dořekl Gustav a pak byli oba zticha!
Pokračování příště….
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama