Tajemství....14

23. června 2006 v 16:59 | market |  FF-TAJEMSTVí
Laura se rozběhla k Market a obejmula jí.Market to nečekala…tak si obě sedli na gauč.
,,Proč si se tak dlouho neozvala?"..,,Já sem….já nechci aby si mě nenáviděla,že sem ti to neřekla dřív",,Co neřekla dřív?",,Že jsme ještě měli dvojče,teda já….ty sestru.
Rodiče jí dali k adopci.Shodou náhod hned ve vedlejší ulici byla ta rodina.Aniž by sme to věděli vypadali jsme stejně.Můj bejvalej kluk jí zmlátil,protože chtěl aby mu řekla něco co nevěděla.Spletl si nás a kvůli mně za to zaplatila životem"..,,Ale no tak Lauro,nebyla to tvoje chyba"utěšovala Market brečící Lauru.,,Ale byla…..já jí mohla pomoct určitě mohla",,ne ne nemohla nešlo to,bylo už pozdě"…,,máš pravdu…neměla bych se trápit tím co už bylo.",,a nezapomeň kdyby si s čímkoliv potřebovala pomoct…….sme tady pro tebe.Máš Billa,Toma, Gustava,Georga,ale toho bych radši vynechala…. a ještě máš mě.",,Já vím,teď už to vím" řekla Laura a obejmula Market.
,,Bille mám ten pocit,že si chtěl koupit ten red bull",,Jo chtěl…tak pudem?",,Že váháš"
,,Brácha ne,že nám zničíš barák"….,,Neboj"….to bylo poslední co sem slyšel před zaklapnutím dveří.
(na tu chvíli co sem si odešel pro red bull vám to bude vyprávět Market)
,,Hej Market nechceš jít ke mně do pokoje?",,jo proč ne?"věděla jsem co bude chtít,ale ………………,,Lehnem si?",,Proč se na všechno ptáš?",,nevím"odpověděl mi Tom,který se svalil na postel.Určitě až bude chtít dělat něco víc než je ležení tak se nezeptá….
,,Kouknem na horor",,jasně,ale dej tam nějakej lepší než půl hodiny čekání a pak pět vteřin něco hororovýho",,Jasně."Začali sme se líbat ,ale v tu chvíli se rozrazili dveře.
(Bill se vrátil….může povídat dál)
Stál jsem v nich já ,vedle mě Laura z druhý strany vedle mě Tom a pak už tam někde byl Gustav s Georgem.
Market se začala smát a chytla Toma za ruku,,přece nebudem chybět u oslav",,Tohle byla moje oslava"vzdychnul si Tom a všichni se začali tlemit.
,,Hej Market",,No?"řekla Market a zastavila se.Tom jí okamžitě podkopl nohy a chytl jí do náruče.Běželi sme společně…šly sme do nejbližšího baru.Tam sme chtěli všechno oslavit,ale nakonec sme se rozhodli,že vemem holky někam do parku na deku sledovat hvězdy a jíst tam nějaký ovoce.Jim se to moc líbilo a bylo to víc romantický.
,,Hej Tome nesněs to všechno"křičela Market na Toma,protože jí před očima jedl hroznový víno,který měla Market nejradši.Já se jen tlemil a Lauru krmil.Ona zase krmila mě….takže nemůžu říct,že sem nejedl.
,,Market?",,No",,Koukni na mě…"řekl Tom,,,No vidím a co mám vlastně vidět",,Třeba tohle?"a začal jí líbat …………………..
,,Bille ?" ,,No??"neměl by Toma někdo zastavit?",,Musím?",,Bille!",,Fajn……."
,,SCHREI:::::",,áááááááááááááááááá co??!!!!!" zakřičel Tom,kterej se leknul.Zařval jsem mu to totiž do ucha.,,Ty debile!!"zařval Tom …,,Co?My sme se nechtěli koukat na to jak se tu chcete uspokojovat",,fajn" řekl Tom a za pár minut usnul….a Market s ním..spinkaly spolu a bylo vidět,že jsou moooc šťastní!!!.....
Byla to dlouhá noc ,ale konečně sem se po dlouhý době mohl smát naplno….
Ani při koncertech sem nebyl tak štastnej jako teď.I kdyby sme měli milion koncertů…to tuhle chvíli nenahradí.Kolem dvou ráno jsme odnesly holky domů a nechali je aby se vyspali … mi zatím,nooo pokoušeli sme se něco uvařit,ale jak asi každý může tušit…jíst se to nedalo….!!!
THE END !!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama