Tajemství....13

23. června 2006 v 16:44 | market |  FF-TAJEMSTVí
,,Jak to,že umřela?",,Její bejvalej jí zabil"řekl sem smutným hlasem,,Nezabil….zabil její dvojče a jí vyhrožoval.Dneska jde dorazit i Lauru",,Jak to víš??"zeptal jsem se a pak už mi to konečně docvaklo.,,Lauro??" ,,Bille"a objali sme se.,,Já sem kvůli tobě málem umřel…Je mi líto co se Klaudii stalo,ale proč si mi nic neřekla?? My bychom ti pomohli",,A jak sem vám mohla něco říct..?? Byla jsem v ČR hledala sem Klaudii,ale…….",,Tím už se netrap..jenom proč si mi hned neřekla,že si to ty proč si se vydávala za ní??",,Chtěla sem vědět jestli si na mě nezapomněl nebo jo.."Vzal jsem jí do náruče jako vždycky bere Tom Market a šel s ní domů.Cestou začalo pršet.Bylo fakt nádherný pozorovat jak kapky deště podlamují lehké listy stromů.Ten déšť mi dával nápady asi na deset dalších písniček,ale byl jsem línej je napsat.Laura se ke mně přitulila a mě bylo konečně dobře.Mohl jsem se už konečně na plno smát.Už tu nebylo nic co by mě trápilo….Možná až na občasné hádky s Tomem ,ale ty se vždy vyřeší.
Mezitím Tom a Market uklízí u nás doma to co rozbili….,,Hele a co tahle váza??"řekla Market a podávala Tomovi rozbitou vázu.,,Jo tak to byla váza od mího pravýho otce"řekl Tom a hodil jí z okna.,,Aha",,Proč se na to uklízení nevy…. ty víš co?",,Protože sme to tu pořádně rozbordelařili…"vysvětluje Market znuděnému Tomovi,.
Najednou se rozrazili dveře našich venkovních dveří.Stál jsem tam já s Laurou.Tom si myslel,že se asi zcvoknul ,ale když ho Market ujistila,že je to skutečno tím,že mu dala malou ranku mezi nohy šel za mnou.,,Ahoj Lauro"řekl a koukal na ní jak puk..,,Hojik Tome…pořád takový prase jako před několika měsíci??"..,,Hele nech si toho,náhodou Market nepodvádím…" řekl Tom a pak si pro sebe zašeptal,,teda zatím"….,,co si to říkal?"řekla Market a přistoupila k Tomovi…,,Já….já byl zticha",,Já ti teď taky nic neudělám"a nakopla ho do jistých míst…..
,,Hej zavolej Gusťovi brácha… tohle přece musíme oslavit…. Náš Billík se už zase směje jak zhulený sluníčko..!!!!!!!!!!
Pokračování příště….
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama