Tajemství....12

23. června 2006 v 16:36 | market |  FF-TAJEMSTVí
Už jsem šel domů a říkal jsem si jestli to náhodou není moje bejvalá holka.Ale za se mě nenapadalo jaká.Tom mi v tom nepomůže..když si nepamatuje svoje určitě se k mým bude hlásit.,,Čus brácha",,Nazdar",,Hele prosím tě nepomohl by si mi s něčím??",,No a s čím??"
,,Potřebuju fotky mejch bejvalek.",,PROČ?????",,to je jedno tak pomůžeš mi?",,jo…jsou ve skříni",,CO??? Ty si je fotil??:",,Já nevím,spím neruš!!"Šel sem se teda kouknout do tý skříně.A vážně tam to album bylo.Prohlížel jsem si stránku po stránce.,,To není možný" řekl jsem si potichu pro sebe.,,To fakt není možný"řekl jsem nahlas a tím sem Toma zbudil.,, Co není možný??",,Víš jak sem říkal,že mě ta holka pomohla??",,No vím no a co je s ní" ,,Představ si,že mi něčím hodně někoho připomíná.,,Jo a koho??mě??",,Takovýho nadržence??"a dostal sem výtlem,,Ne to ne ,ale mojí Lauru,ale bohužel se jmenuje Klaudie… ale ještě se jí na to zeptám.",,No jasně řekni jí .. ahojik já sem tvůj dávno zapomenutej miláček"a začal se tlemit až spadnul z gauče,,Jauuuuuuuuu můj zadek"….já se,ale nezabejval jeho zadkem ,ale Laurou a Klaudii.Rozhodl jsem se za ní jít,protože jiná cesta jak to zjistit tu nebyla.
,,CRRRRRR"Už jdu jenom co se zvednu.Křičel Tom přes půlku baráku pět minut po tom co jsem odešel.,,Je ahojik Market"a po těchto slovech jí málem umačkal k smrti.,,Taky tě ráda vidím " řekla rozmačkaná Market.,,Tak pojď dovnitř přece tě tu jen tak nenechám." A už jí bral do náruče.Bohužel mu to uklouzlo po mém ručníku a i s Market letěli na gauč,ten se rozložil a málem zchodil máminu vázu za třicet tisíc.
,,Je ahoj Klaudy musím se tě na něco zeptat ,nutně."Beze slova šla za mnou.Bylo mi až podezřele divné,že mi tak moc důvěřuje.Vedl jsem jí cestičkami,kterýma sem kdysi vedl Lauru.Šla jako kdyby to tu znala ,to je dost možný ,ale nikdy před tím sem jí tu neviděl.
,,Hele potřebuju ti něco říct"zastavil jsem se a podíval na ní.Ona jen přikývla a já pokračoval,,Hrozně mi připomínáš jednu holku která před měsícem nebo kdy umřela. Chci se zeptat jestli o ní něco nevíš"už to vypadalo že mi chce odpovědět …..
Pokračování příště….
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama