Tajemství....10

21. června 2006 v 17:34 | market |  FF-TAJEMSTVí
Když jsme dojeli k mámě už zase nebyl benzín.To nám,ale nevadilo,protože sme si stejně chtěli vzít auto. ……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….Čas utíkal a my už sme byli v Praze kde byla naše první zastávka.Odehráli sme tu pár koncertů a pak sme jí šly konečně hledat…. Celou Prahu sme prohledali…. Později i celou Českou Republiku,ale po Lauře ani stopa.Já už se s tím jakž takž smířil,ale když jsem viděl něco co mi jí připomnělo bylo mi smutno.Tom to chápal a tak aniž bych to věděl vyházel všechny věci od ní….některé co pro mě moc znamenali schoval k sobě.
O tři měsíce později…..to už se naše kariéra rozjela naplno,se našlo Lauřino tělo.Byla mrtvá.
Ale život jde dál a i když to bolí já se s tím už smířil.Tom už zase volal s Market...,,Miláčku a přijdeš teda dneska?",,Jo přídu,ale až večer nevadí?",,Neblázni,ne nevadí budu rád když tě uvidím" atd……….a dál už sem je neposlouchal.Měl sem důležitější věci na práci třeba jakej si mám vzít lak a podobně.Market pro mě byla nej kámoška,který sem se mohl se vším svěřit.
,,Brácha zavěs…..!!!Já platím tenhle měsíc účet"křičel sem na Toma,který neochotně zavěsil telefon.,,Tak fajn… jdem na tu autogramiádu??",,No jo,ale nemáme pořád managera"řekl sem.,,Ale jo už máme",,A koho??:"nechápal jsem.,,Market..",,FAKT?? HUSTÝ"
Už sem si sedal do auta s tužkou na oči v ruce.U sebe jsem měl ještě tašku se všemi líčidly.Dokonce sem tam našel i Tomovi červený tanga.,,Co to tu dělá???",,Já nic..Zandej to" šeptal mi Tom….,,To by se ti líbilo"a strčil jsem mu ty tanga za triko.Kluci to neviděli ,ale když si je Tom vyndal všichni dostali výtlem.Ale dlouho jim to nevydrželo,protože už jsme stavěli ………
Když jsme se vraceli zpět měl jsem pocit,že mi upadne ruka…Market seděla Tomovi na klíně a vesele se s Tomem cpali jahodami,,ZASTAV"zakřičel jsem.,,Půjdu si koupit colu " kluci se na mě podívali se slovy,,Jasně"a začali se smát,,Ale fakt"a vystoupil jsem z auta.
Šel jsem přes park…..Slyšel jsem jak se tam nějaká partička baví o nás,o naší skupině . Nic dobrýho to nebylo,ale nevadilo mi to.Najednou se na mě zezadu někdo vrhnul.Já na něj neviděl,ale vím,že mě pořádně zmlátil.Ležel jsem na zemi a cítil jak na moje tělo dopadají studené kapky rychleji a rychleji a z krve,která mi tekla z nosu se tvořila čím dál tím větší louže….
Pokračování příště….
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama