Tajemství....1

17. června 2006 v 12:49 | market |  FF-TAJEMSTVí
,,Jeeeeeee" řekl jsem když jsem se probudil.Ale hned můj úsměv vystřídaly slzy.Včera jsem se pohádal s Tomem.Kdyby to bylo normální neřeknu nic,ale tohle bylo horší… A přitom to bylo kvůli kravině..On snad ani neví jak mě to mrzí… že já sem to tak nemyslel….. že sem byl opilej…Ale tušil sem,že se to brzy vyřeší.
Nikam sem nechodil a ležel jsem na posteli.Už sem neměl co dělat,ale to mě nezajímalo chtěl jsem na něj počkat a říct mu to……..
Celej den sem přemýšlel co mu řeknu,ale nakonec jsem usnul.Nejspíš přišel v noci,protože sem ani neslyšel bouchnout dveře.
Hned jak jsem ho uviděl šel jsem mu to říct…. Nic nepomohlo a my se znovu pohádali… to bych možná přežil,ale pak mi zazvonil mobil,Ahoj Bille…." Ozvalo se z druhého konce,,Je mi to líto"nechápal jsem,, co je ti líto?",,Laura včera umřela",,Cože?!!",,srazilo jí auto…" nechápal jsem,ale moje oči a srdce zřejmě pochopilo…..,,NÉÉ!! To snad není možný" zařval jsem a uprostřed prvního slova se mi zlomil hlas,,Bille je mi to líto"já chápal…. Byla to její sestra Market….a ta to nesla určitě hodně špatně……Já se ,ale neovládal a začal jsem brečet jak smyslů zbavenej…. Házel jsem věcmi a neposlouchal nic kromě svého řevu a už sem to chtěl skončit… V posledních minutách už sem nevěděl co dělat,ale Tom mě zastavil…. Věděl,že se takhle nikdy nechovám a taky věděl,že to nedělám jen tak,,Brácha klídek" zakřičel na mě,ale já nevnímal….Najednou se mi zastavila ruka,ve které jsem měl vázu.Otočil jsem se a upřeně jsem se koukl na Toma.Moje líčidla byli rozmazaný,ale to mě nezajímalo… ona byla vše a teď je pryč.Tom to nevěděl,ale já sem to nechtěl ani vyslovit.Tom to asi chápal,protože se začal chovat jinak.Vzal mě a hodil do postele.Já usnul až po dvou hodinách,ale co si pamatuju bylo,že práskli dveře.. Tom šel za Market.Ta to nesla špatně takže věděl co je pro ní nejlepší……….
,,Ahoj" řekl tom když Market uviděl,ta ho též pozdravila,ale s jiným tónem hlasu,..
Povídali si o tom co se stalo a Tom se jí snažil utišit.,,To bude dobrý.." tohle na ní ale neplatilo věděla,že to nebude dobrý,ale Tom proto víc udělat nemohl!!!!
Pokračování příště…..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama